Trendy výstřelky i elegantní kousky: Podívejte se na nejlepší outfity našich krásek, tyto byly TOP v posledním týdnu

Během uplynulého týdne jsme se opět dočkali množství inspirativních outfitů známých českých a slovenských influencerek. Některé si začínající léto užívají v elegantních kouscích, jiné podlehly trendy výstřelkům.

Oblíbená slovenská influencerka Janka Topanka si to tento týden namířila do Prahy. U našich českých sousedů v barvách zářila i slovenská blogerka Style Of Becca. Nouze o zajímavé outfity však nebyla ani v ulicích Bratislavy.

Michaela Kocianová
Mezi nejúspěšnější slovenské modelky už dlouhá léta patří Michaela Kocianová, která je i ve světě známou personou. Charismatická blondýnka se v módě pohybuje už dlouhá léta a přesně ví, v jakých kouscích vypadá nejlépe.

Kocianová se může pochlubit skvělou postavou, ale chce-li zaujmout, dokáže to i bez hlubokého výstřihu či odhalených končetin. Na návštěvu kliniky estetické medicíny oblékla elegantní černý model, který barevně rozbila modrou a zajímavým výběrem bot.

Monika Marešová
Nouze o stylové outfity nebyla tento týden ani u našich českých sousedů. Mezi ty nejlepší oblečené Češky patří Monika Marešová, která i pár týdnů po porodu vypadá jako ze žurnálu.

Na toulky stověžatou Prahou si oblékla trendy rozšířené kalhoty s vysokým pasem a oversize crop-top. Celý outfit Marešová doplnila o stále moderní „ortopedické pantofle“ a elegantní kabelku a brýle v černé barvě.

JankaTopanka
Denim je v módě nesmrtelným a stejně trendy jsou stále i dotrhané džíny. Ty sice v posledních letech nemají takovou pozornost, jako v minulé dekádě, ale při správné kombinaci mohou působit stále velmi nadčasově a stylově.

Influencerka Janka Topanka v tomto případě velmi dobře sladila dotrhané džíny s béžovou barvou, která se opakovala na vysokých botách, extravagantním topu a také v podobě oversize blazeru.

Style Of Becca
Slovenská blogerka Rebeka Wechsler si občas oblékne kousky, které jsou u většiny Slovenek na hraně. Milovnice eklektického stylu ovšem přesně ví, v jaké kombinaci na ní vypadají dobře i věci, které by si jiné ženy možná nikdy nekoupily.

Naši pozornost tentokrát zaujala outfity, jehož nepřehlédnutelnou částí jsou boty. Blogerka si totiž obula crocsy, které mnohé ženy mají, a seznamu těch věcí, ve kterých by se na veřejnosti nikdy neukázaly. Faktem ovšem je, že tato obuv je velkým hitem posledních dvou let a stále větší pozornost si získává iu nás.

Yasmine Taty
Modelka Yasmine Taty má to štěstí, že vypadá dobře ve všem a vůbec nepotřebuje moc k tomu, aby byla výraznou. Modelka vsadila na poměrně jednoduchou kombinací denimových šortek a bílého trička, ke kterým si vzala zelenou kabelku a elegantní sandálky.

Charismatická kráska pozornost určitě poutala i svým stylingem, přirozené afro totiž vyměnila za vyžehlené vlasy, ve kterých bychom možná Yasmine vůbec na ulici nepoznali.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Snídáme ho, oběd, večeře: Neodmyslitelná součást jídelníčku, ale o jeho vlivu na zdraví víme málo

Snídáme ho, oběd, večeře. Pečivo je neodmyslitelná součást našeho jídelníčku a přesto o něm a jeho vlivu na zdraví víme stále až překvapivě málo....

Skutečný příběh: Můj manžel mě začal podvádět, jeho reakce mě však šokovala více

S Martinem jsme se poznali ještě na střední škole. Zpočátku jsme byli jen kamarády, kteří spolu fungovaly v partii, přibližně na konci studia se...

Cesta k vysněné postavě: Kdy dělat kardio – před silovým tréninkem či po něm? A co to přesně je?

A je vůbec dobré kombinovat je v jeden den? Jak vypadá váš trénink v posilovně? Cvičíte kardio i silový trénink? Zamysleli jste se nad...

Koupelnové trendy: Vytvořte si domácí SPA, ve kterém vaše tělo rozkvete do nové krásy

Koupelna je místo, ze které si ve svém domově můžete vyčarovat příjemné domácí SPA. Stačí se inspirovat nejnovějšími interiérovými trendy, které hovoří jasnou řečí...

Jablka pozitivně ovlivňují imunitu. Jíme je však málo

Ovoce s tradicíVěděli jste, že jablka tvoří 70% celkové úrody slovenského ovoce? Zapsaných máme až 150 různých odrůd! Mezi ty nejoblíbenější patří červenožlutá Gala,...