Trendy výstřelky i elegantní kousky: Podívejte se na nejlepší outfity našich krásek, tyto byly TOP v posledním týdnu

Během uplynulého týdne jsme se opět dočkali množství inspirativních outfitů známých českých a slovenských influencerek. Některé si začínající léto užívají v elegantních kouscích, jiné podlehly trendy výstřelkům.

Oblíbená slovenská influencerka Janka Topanka si to tento týden namířila do Prahy. U našich českých sousedů v barvách zářila i slovenská blogerka Style Of Becca. Nouze o zajímavé outfity však nebyla ani v ulicích Bratislavy.

Michaela Kocianová
Mezi nejúspěšnější slovenské modelky už dlouhá léta patří Michaela Kocianová, která je i ve světě známou personou. Charismatická blondýnka se v módě pohybuje už dlouhá léta a přesně ví, v jakých kouscích vypadá nejlépe.

Kocianová se může pochlubit skvělou postavou, ale chce-li zaujmout, dokáže to i bez hlubokého výstřihu či odhalených končetin. Na návštěvu kliniky estetické medicíny oblékla elegantní černý model, který barevně rozbila modrou a zajímavým výběrem bot.

Monika Marešová
Nouze o stylové outfity nebyla tento týden ani u našich českých sousedů. Mezi ty nejlepší oblečené Češky patří Monika Marešová, která i pár týdnů po porodu vypadá jako ze žurnálu.

Na toulky stověžatou Prahou si oblékla trendy rozšířené kalhoty s vysokým pasem a oversize crop-top. Celý outfit Marešová doplnila o stále moderní „ortopedické pantofle“ a elegantní kabelku a brýle v černé barvě.

JankaTopanka
Denim je v módě nesmrtelným a stejně trendy jsou stále i dotrhané džíny. Ty sice v posledních letech nemají takovou pozornost, jako v minulé dekádě, ale při správné kombinaci mohou působit stále velmi nadčasově a stylově.

Influencerka Janka Topanka v tomto případě velmi dobře sladila dotrhané džíny s béžovou barvou, která se opakovala na vysokých botách, extravagantním topu a také v podobě oversize blazeru.

Style Of Becca
Slovenská blogerka Rebeka Wechsler si občas oblékne kousky, které jsou u většiny Slovenek na hraně. Milovnice eklektického stylu ovšem přesně ví, v jaké kombinaci na ní vypadají dobře i věci, které by si jiné ženy možná nikdy nekoupily.

Naši pozornost tentokrát zaujala outfity, jehož nepřehlédnutelnou částí jsou boty. Blogerka si totiž obula crocsy, které mnohé ženy mají, a seznamu těch věcí, ve kterých by se na veřejnosti nikdy neukázaly. Faktem ovšem je, že tato obuv je velkým hitem posledních dvou let a stále větší pozornost si získává iu nás.

Yasmine Taty
Modelka Yasmine Taty má to štěstí, že vypadá dobře ve všem a vůbec nepotřebuje moc k tomu, aby byla výraznou. Modelka vsadila na poměrně jednoduchou kombinací denimových šortek a bílého trička, ke kterým si vzala zelenou kabelku a elegantní sandálky.

Charismatická kráska pozornost určitě poutala i svým stylingem, přirozené afro totiž vyměnila za vyžehlené vlasy, ve kterých bychom možná Yasmine vůbec na ulici nepoznali.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Má vaše tělo dostatek vitaminu D? Jeho přítomnost je důležitou ochranou vůči chorobám, včetně korony

Ještě donedávna vitamín D nikdo velmi neřešil. Bral se jako důležitý nanejvýš pro kosti. Dnes se však zjišťuje, že souvisí s řadou nemocí včetně...

Letní láska přišla v předstihu…

Nikdy jsem nebyla ten typ ženy, který se zamiluje do muže na počkání a ráno se vzbudí v jeho náručí. Nikdy až do chvíle,...

Ekologičtější a flexibilnější cestování. Vlakové permanentky lákají k letnímu poznávání Evropy

Rail passy umožňují neomezené cestování vlakem na určité období v konkrétním regionu. Odebírat články autora Země západní a střední Evropy mají hustou a dobře propojenou železniční...

Týden v cestování: Letní dovolené bez omezení a mailující koně na Islandu

Kypr ruší od června vstupní podmínky. Turisté budou moci přicestovat bez prokázání se testováním, očkováním či překonáním onemocnění COVID-19. Zrušení těchto povinností se týká...

Potřebujete si zařídit kvalitní home office? A víte, že si ho celý můžete pořídit na jedno kliknutí?

Odpověď na otázku, zda má prostředí, ve kterém pracujete, vliv na vaši výkonnost a soustředění, je jasná: věda už dávno potvrdila, že tento faktor...