Letní láska přišla v předstihu…

Nikdy jsem nebyla ten typ ženy, který se zamiluje do muže na počkání a ráno se vzbudí v jeho náručí. Nikdy až do chvíle, než jsem nestrávila pracovní víkend v Tatrách. A zjistila jsem, že jsem ani nepoužila svou postel. A vůbec, ale vůbec mi to najednou nevadilo.

Když se řekne pracovní víkend, každému běžnému člověku převrátí ciferníky a sevře žaludek. Ano, jenže to byste se nemohli těšit na změnu vzduchu, na nové lidi a práce, ta mě vždycky bavila. Nakonec na našich pracovních víkendech vždy bylo více zábavy než práce. Navíc jsme se právě zde potkávali stejně naladění lidé. Milující výzvy, sport, nové příležitosti, svou práci a koneckonců jsme mnozí byli skutečnými workoholiky, které bavilo vytvářet nové věci i pracovat na sobě.

Gusto měl blbé jméno, ale dobré tělo. Nikdy jsem neznala nikoho, kdo by se jmenoval Gusto, kromě jednoho zvláštního autora románů z podsvětí. Když se mi představil, za vážnou tváří manažerky jsem se chichotala jako malé dítě. Pod sakem jsem si nemohla všimnout jeho těla, mužných svalů. Upoutala mě jen jiskra v očích, ale nevěnovala jsem jí mnoho pozornosti.

Až podvečer. Když ostatní zůstali popíjet v baru, já si šla obout tenisky a vyběhla ven. Na lesní stezky, zatočila svou trasu kolem jezera, vyběhla na vyhlídku a kochala se městem, na které začínaly pomalu dopadat první stíny zapadajícího slunce.

Užívala jsem si chvilky samoty a rozjímal, jak krásné mi je, když mě myklo. Poprvé, protože něco šuchlo tak blízko mě. A podruhé, když jsem zaslechla přerývaný dech. Někdo mě nejen vyrušil, ale cítila jsem se jako by vstoupil přímo do mých myšlenek.

Oblil mě pot. Mohlo to být zvíře, někdo mě mohl sledovat, ale nakonec se z lesní cestičky vynořily dvě pronikavé oči. Byl to Gusto is jeho pohledem. No bez obleku, ale v teniskách a v obtaženém běžeckém kompletu.

Možná bych si myslela, že mě sleduje, kdybych neviděla značkové běžecké oblečení a zjevně často používané tenisky. To nebyl někdo, kdo jde balit baby na to, že odběhne pět kilometrů se srdcem v krku.

FOTOGALERIE
Erotická povídka, foto: Sylvie Meis
Zdroj: Profimedia
„Co ty tady?“ překvapeně řekl.

„Byla jsem se proběhnout po těžkém dni,“ řekla jsem a můj tep se dostává do normálu.

Zasmál se. Zjevně jsme jediní, kdo mají rádi běh.

„Ale legrace, že stejnou cestou,“ řekla jsem s trochou podezření.

„Tak mnoho možností zde není,“ řekl a kopl do malého kamínku. To jsem musela uznat. Zejména když jsem mu podívala na hodiny. Měl je stejné značky jako já ai já jsem si tento okruh vybrala z nabídky přednastavených map pro tuto oblast.

Ale najednou mi byl Gusto mnohem sympatičtější. Jeho vyformované a prokrvené tělo mě zaujalo. Více než západ slunce nad městem. Stála jsem a koutkem oka ho obdivovala.

Seběhli jsme spolu a stihli jsme ještě i večeři a dorazit před setměním.

Najednou jsme si měli o čem povídat. Stejně jako celý běh zpátky na hotel. I tehdy, když mě pozval na pokoj a nalili jsme si víno z hotelového baru. I tehdy, když si ke mně přisedl, pohladil mě a padl mezi námi první polibek. Ale to jsme ještě měli před sebou mnoho témat, ale už jsme mluvit nechtěli. Mnohem více začala mluvit naše těla. Dotýkali jsme se. Vdechovala jsem jeho vůni. Vůni nového muže v mém životě. Najednou to nebylo o tom, že bych chtěla zažít sex na prvním rande. Nechtěla. Ale ani jsem se tomu nebránila.

Nevěděla jsem, jaké to je, ale věděla jsem, že s Gustem to nemůže být špatné. A už jsem mu odpustila i to jméno. Najednou jsem neměla tričko, ani podprsenku, neměla jsem na sobě kalhoty a zůstala jsem jen v kalhotkách. Ty se mi neodvážil sundat ani tehdy, když jsme už oba leželi v posteli. On byl nahý, vzrušený, prožívali jsme spolu nádherné chvíle pettingu a já jsem toužila jen po tom, aby byl konečně ve mně. Stáhla jsem si kalhotky a doslova ho vtáhla do sebe.

To vniknutí bylo přímo magické. Jako by do mě patřil. Jen jemně jsem mu rukou chytla penis a už byl ve mně. Ten pohyb, to jemné knísání a divočejší přirážení. To vše se blížilo k hranici dokonale. Naše něžnosti neměly konce. Oba jsme prodlužovali ty chvíle stoupající rozkoše. Cítili jsme, jak jsme do sebe dokonale zapadli. Vlastně já jsem to už tušila při našem sběhu do hotelu. S málokým jsem si tak rozuměla, málokdo mě tak vzrušoval a to nejen tělesně. A já jsem si už nechtěla hrát na nedobytnou. I tak mi to do života nic nepřineslo.

Naplnila jsem se jako luk, když mě chytil pod zadkem a vstupoval do mě stále vášnivější. Tiše jsem vzdychala. I on stonal tak krásně a něžně. Teprve když jsme vyvrcholili jsme se svalili k sobě klidně do postele.

Přecházela jsem mu rukou po vlhké pokožce. Byl krásný, pevný. Jeden z mála tak příjemně stavěných kolegů.

Zůstali jsme už v posteli. Neměli jsme ani chuť na večerní diskotéku, spíše na druhé kolo.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Sezóna Dubaje létem nekončí. Lákadlem jsou hotely za 20 eur a letenky za příznivé ceny

Burj Al Arab je nejikoničtějším hotelem Dubaje a zároveň neoficiálně jediným sedmihvězdičkovým hotelem na světěZdroj: Pelikán Zpáteční letenky do Dubaje začínají během léta na cenovce...

Trendy výstřelky i elegantní kousky: Podívejte se na nejlepší outfity našich krásek, tyto byly TOP v posledním týdnu

Během uplynulého týdne jsme se opět dočkali množství inspirativních outfitů známých českých a slovenských influencerek. Některé si začínající léto užívají v elegantních kouscích, jiné...

Potřebujete si zařídit kvalitní home office? A víte, že si ho celý můžete pořídit na jedno kliknutí?

Odpověď na otázku, zda má prostředí, ve kterém pracujete, vliv na vaši výkonnost a soustředění, je jasná: věda už dávno potvrdila, že tento faktor...

Molekula v kávě způsobuje, že lidi s covidem jisté příjemné vůně odpuzují

Ztráta čichu je jeden z nejčastějších příznaků onemocnění COVID-19. Někteří postižení ale tvrdí, že vůně, které se jim dříve zdály příjemné, je po nákaze...

Jak začít s otužováním

V posledních letech se celosvětově rozmohl fenomén jménem otužování. Co všechny tolik láká na ponořování se do ledové vody nebo na každodenní ranní ledové...