Je to osudová láska nebo váš vztah nemá budoucnost? Odhalí vám to tyto jednoduché detaily

Máte po svém boku toho pravého? Čeho je třeba si všímat ve vašem vztahu s partnerem?

O budoucnosti lásky rozhoduje mnoho detailů již od jejího samotného začátku. Při počáteční zamilovanosti to nevnímáme, ale časem se odhalí problémy, které již nelze zastavit. Které detaily vám tedy prozradí, že to v budoucnu nebudete mít růžové?

Dle vašeho hlasu se dá vyčíst hodně o tom, jak jste na tom po psychické stránce. Pokud vám něco vadí na partnerovi, jste rozrušené a je to patrné i na vaší komunikaci. Hlas se vám trochu třese, mluvíte vyšším tónem a je tam jasně vidět i nervozitu. Častěji odvrknete a z nepochopitelných příčin začnete na sebe křičet. Když se stupňují tyto projevy, je to pro vás jasným znakem, že byste si měli popovídat o problémech, které vás trápí.

Podívejte se na fotky z dětství
Psychologové vám doporučují sáhnout i do dávné minulosti. Když se totiž podíváte na fotografie z dětství, ty vám dokážou hodně napovědět o povaze tohoto člověka. Pokud se váš partner na většině záběrů usmíval, s velkou pravděpodobností má přátelskou povahu a dokáže se vypořádat is životními překážkami.

Naopak, fotografie bez úsměvů dokazují, že má pesimistický pohled na svět a kvůli tomu vnese i do vašeho soužití negativní energii. S tou se už potom bojuje obtížněji a nedokážete překonat ani jednoduché problémy.

Jakými kolegy jste obklopeni?
Pokušení někdy nedokážou odolat ani silné osobnosti. Proto několik průzkumů napovídá tomu, že práce v kolektivu s převahou opačného pohlaví je jedním z největších rizik pro vztahy. S kolegy často trávíme více času než se svými partnery. Často na nás stříhne větší pokušení na nevěru, která se už potom těžko vysvětluje. Proto pokud je to možné, vybírejte si raději pozici ve firmách, kde budete mít více spolupracovníků stejného pohlaví.

Vliv matky
Nebude pro vás žádným překvapením, že lidé často kopírují vztahy svých rodičů. A to zejména v případě matky. Jak se ona chová v manželství, jestli má za sebou nějaké rozchody a jaké zbraně používá při hádkách, s velkou pravděpodobností to později napodobí i její děti. Proto když se chcete dozvědět něco víc io vašem vztahu, podívejte se nejprve na vztah rodičů vašeho vyvoleného. Díky tomu budete alespoň vědět, čemu se máte vystříhat a jak byste měli lépe reagovat.

Ignorujete konflikty
Některé páry jsou hrdé na to, že se nikdy nehádají. Potom se najednou každý diví, proč se tak náhle rozešli. Hlavním důvodem totiž je, že oni ve skutečnosti problémy mají, jen o nich nemluví. Neustále to dusí v sobě, myslí si, že se to přirozeně uklidní a nemusí o tom diskutovat. Později se však toho nasbírá mnoho a výbuch s návalem emocí už nic nezastaví. Proto pokud vás něco těží na srdci, mluvte o tom, vyčistěte atmosféru as klidnou hlavou můžete pokračovat dál.

V začátcích randění se snažíme vždy zapůsobit na rodinu svého partnera a hned na druhém místě jsou kamarádi. Když to totiž prohrajete u nich, těžko váš vztah setrvá. Při každé příležitosti budou na vás nadávat a hledat důvody, proč byste se měli rozejít. Podle průzkumů je statisticky vyšší rozvod v případě, že manžel nesnáší přítelkyně své partnerky. Totéž platí iv opačném gardu. Popracujte tedy na tom, abyste všichni spolu dobře vycházeli a nevytvářeli tak zbytečné napětí.

Nadměrná vzájemná náklonnost v začátcích vztahu
Všeho moc škodí a to se týká i lásky. Protože když někoho zasypáte velkou pozorností, za všech okolností prokazujete svoji náklonnost, tak to časem může lézt na nervy. Není možné, abyste si navždy uchovali takovou intenzitu pocitů. Potom budete mít o to větší problém vycházet spolu i během všedních dní, kdy už láska postupně opadne.

Bohatství a chudoba
Vztahem neprospívají žádné extrémy. Lásku často pohřbí jak chudoba, tak blahobyt. V tom prvním případě se často hádáte kvůli nedostatku peněz. Když vám klesá schopnost platit účty, tak jste zoufalí a vnese to mezi vás spoustu napětí. Ale ani když se vám daří a patříte mezi boháče, nedokáže vám to zajistit štěstí v lásce. Každý máte své aktivity, trávíte spolu méně času a snáze najdete i nové známosti.

Způsob, jakým spíte v posteli
Možná byste se domnívali, že pro dobrý vztah je nutné, abyste se i během spánku k sobě toulili. Takto lze můžete usínat, ale pak potřebujte trochu osobního prostoru. Pro vaše psychické zdraví je prospěšnější, když každý spíte na své straně a máte mezi sebou rozestup.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Chystáte se kupovat pračku? Tyto funkce vám zjednoduší život

Přemýšlíte nad výměnou pračky za nový model? Děláte správně. Starší kousky mají totiž často nepřiměřeně dlouhé cykly, použijí desítky litrů vody navíc a také...

Pokud máme pořádek ve financích, jsme rozvážnější

Jak ovlivňuje naše reakce fakt, že nemáme pořádek ve financích? Vytváří to neklid, nespokojenost a stres, protože nám mozek neustále někde na pozadí vysílá signály,...

Jablka pozitivně ovlivňují imunitu. Jíme je však málo

Ovoce s tradicíVěděli jste, že jablka tvoří 70% celkové úrody slovenského ovoce? Zapsaných máme až 150 různých odrůd! Mezi ty nejoblíbenější patří červenožlutá Gala,...

Sexy párek, spolu jim to sluší! Zamilované fotky naší MISS z Maroka, její srdce si získal Michal ze soutěže Mister Supranational

Dnes si spolu užívají dovolenou. Krásné slovenské modelce Viktorii Podmanické už léto začalo! Brunetka si v těchto dnech užívá sluneční paprsky v exotické Africe....

Ekologičtější a flexibilnější cestování. Vlakové permanentky lákají k letnímu poznávání Evropy

Rail passy umožňují neomezené cestování vlakem na určité období v konkrétním regionu. Odebírat články autora Země západní a střední Evropy mají hustou a dobře propojenou železniční...